Προσκαλούμε την «ΣΓΟΥΡΕΛΗ ΕΡΙΦΥΛΗ Εμπορία ποτών- αναψυκτικών- τροφίμων» να εκδηλώσει το ενδιαφέρον του με την υποβολή οικονομικής προσφοράς για την προμήθεια εμφιαλωμένου νερού για τις ανάγκες της Ειδικής Υπηρεσίας Διαχείρισης ΕΠ Περιφέρειας Βορείου Αιγαίου. Επιλέγεται η συγκεκριμένος ανάδοχος, γιατί εκπληρώνει όλες τις απαραίτητες προϋποθέσεις για το εν λόγω έργο.
Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την προμήθεια εμφιαλωμένου νερού στην Ειδική Υπηρεσία Διαχείρισης ΕΠ Περιφέρειας Βορείου Αιγαίου
21/02/2017